KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12533215
nr 1253 3215
Oidentifierad konstnär, ateljéinteriör, signerad, -49. Olja på pannå, 34x46
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:04:20
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
6
400 kr
500 kr
6
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
6